Resultaten AEX Einde dag vanaf 1 jan 2018


image

BootCycles Einde dag verdient in 2018 305 punten in 11 handelingen. De AEX verliest in dat jaar 80 punten.
BootCycles Einde dag verdient in 2019 400 punten in 17 handelingen. De AEX doet in dat jaar 120 punten.
BootCycles EOD verdient in januari 2020 36 punten in 2 trades. De AEX verliest 18 punten.
BootCycles EOD verdient in februari 2020 143 punten in 4 trades. De AEX verliest 50 punten.
BootCycles EOD verdient in maart 2020 780 punten in 14 trades. De AEX verliest 54 punten.


 

AEX Week 2018 /2019

image
NaamHandelingDatumSlotkoers
AEXVerkoop26-1-2018566.7900
AEXKoop9-2-2018518.3300
AEXVerkoop25-5-2018562.7700
AEXKoop29-6-2018551.6800
AEXVerkoop27-7-2018576.2400
AEXKoop28-12-2018484.1700
AEXVerkoop18-4-2019569.6100
AEXKoop7-6-2019550.2400
AEXVerkoop26-7-2019580.0800
AEXKoop16-8-2019541.9400

Met de AEX nu bij 600: ongeveer 500 punten in 10 handelingen. De AEX verdient in deze 2 jaar 40 punten.