CYCLUS CAC40


Dit systeem geeft dagelijs de stand van zaken in de cyclus van de DAX en en aanwijzingen over Koopp en Verkoop. Dat ging van 20120 tot juni 2014 als volgt:
KOOP/VERKOOPDATUM SIGNAAL SLOTKOERS
KOOP31-12-20123,641.0701
VERKOOP30-1-20133,765.5200
KOOP7-2-20133,601.0500
VERKOOP25-2-20133,721.3301
KOOP26-2-20133,621.9199
VERKOOP14-3-20133,871.5801
KOOP18-4-20133,599.3601
VERKOOP28-5-20134,050.5601
KOOP24-6-20133,595.6299
VERKOOP16-8-20134,123.8901
KOOP4-9-20133,980.4199
VERKOOP19-9-20134,206.0400
KOOP7-10-20134,165.5801
VERKOOP30-10-20134,274.1099
KOOP5-11-20134,253.3398
VERKOOP7-11-20134,280.9902
KOOP8-11-20134,260.4399
VERKOOP18-11-20134,320.6802
KOOP16-12-20134,119.8799
VERKOOP2-1-20144,227.2798
KOOP14-1-20144,274.2002
VERKOOP21-1-20144,323.8701
KOOP4-2-20144,117.4502
VERKOOP26-2-20144,396.9102
KOOP3-3-20144,290.8701
VERKOOP7-3-20144,366.4199
KOOP14-3-20144,216.3701
VERKOOP4-4-20144,484.5498
KOOP14-4-20144,384.5601
VERKOOP29-4-20144,497.6802
KOOP5-5-20144,462.6899
VERKOOP15-5-20144,444.9302
KOOP19-5-20144,469.7598
Neem contact op
Heeft u een vraag over deze webstek of een van de systemen en cursussen dan kunt u een bericht sturen via het forumulier hier onder.

U krijgt dan binnen 24 uur een reactie mijnerzijds. Althans alleen wanneer u een concrete vraag stelt en het antwoord op uw vraag niet al te viden is op deze webstek zelf. Leest u svp ook de veel gestelde vragen [ afdeling FAQ ] eerst door.

BootCycles is alleen geschikt voor personen met een professionele instelling. Dat wil zeggen personen die eerst zelf hun huiswerk maken.

You did not upload swfobject.js or you do not have flash installed




 
Map
Click hier voor Kaart