Cursus Professioneel beleggen voor particulieren
eod systeem handelen professioneel
van Boot/Cycles+ gebaseerd op de Wetvan2
voor gebruikers die niet vallen binnen de doelgroep van Boot/Cycles.
Volg de signalen heet van de naald Click hier voor de analyse van de AEX
Op
22-1-08 schreef een gebruiker van Boot/Cycles het volgende:
Ik heb redelijk goed kunnen profiteren van de signalen, waarvoor dank.
Echter, ik zoek iets 'rustigers' / een groter kader, waardoor er minder vaak
in- en uitgestapt hoeft te worden (bijv. 1 keer per week, maar dan wel op de
juiste dag binnen de week). Bij de bcAuto signalen is mij niet altijd
duidelijk of het om 2 punten binnen een uur zal gaan (een klein keerpunt),
of om 10 punten binnen een dag (een groter keerpunt). Ik dacht dat het dan
handig is te weten of er een grotere cyclus ten grondslag ligt aan een
bepaald signaal. Of heb ik dat mis? Ik neem aan dat u - op basis van de
grotere cycli - weet of een verandering van richting (tijdens het bcAuto
signaal) een klein of groot keerpunt zal zijn, maar een bcAuto deelnemer
weet dat niet van tevoren.
Gegadigden die niet behoren tot de doelgroep van Boot/Cycles kunnen gebruik maken van bcEOD. Een rustig handelsysteem dat gebruik maakt van de Wetvan2 om cyclische toppen en bodems te vinden. Het systeem heeft een simpele formule en werkt als volgt: De gebruiker:
- Krijgt aanwijzing aangaande een algemeen bekende indicator uit de technische analyse.
- Deze indicator maakt aan/verkoopsignalen.
- De gebruiker meldt deze signalen bij Dr Martin Boot.
- Boot/Cycles filtert vervolgens de bekende 65% foute signalen eruit en geeft aan welke signalen correct zijn en welke niet.
- De uitslag ervaart de gebruiker via e-mail.
bcEOD is dus een samenwerkingsverband tussen de gebruiker en Dr Martin Boot. Wel is het zo dat de gebruiker zelf verantwoordelijk is en blijft voor de handelingen op de beurs en voor de conclusies die hij/zij trekt uit de gegeven informatie.
Resultaten december 2009 - juli 2010
- 10-12-09, K, 11-12-09 Open Koop 318.32
- 7-1-10, V, 8-1-10 Sluit Koop/Open Verkoop 341.98
- 16-2-10, K, 17-2-10 Sluit Positie 320.96
- 1-3-10, K, 2-3-10 Open Koop 324.87
- 15-4-10, V, 16-4-10 Sluit Koop/Open Verkoop 354.15
- 27-5-10, K, 28-5-10 Sluit Verkoop/ Open Koop 323.83
- 24-6-10, V, 25-6-10 Sluit Koop/Open Verkoop 337.39
- 8-7-10, K, 9-7-10 Sluit Positie 324.63
- Totaal aantal punten AEX 129.41
Verdiensten
De verdiensten zijn afhankelijk van hoe de gebruiker de informatie omzet in geld.
Wie met 1 future werkt verdient 129 x 200 == 25.800,=
Met opties zijn eveneens grote bedragen te verdienen. Om een voorbeeld te geven. Koop op 16-4-10 10x Put AEX dec 240 voor 2.20 [ 2.200 ] en sluit de positie op 28-5-10 voor 6.00 [ 6.000 ] voor een winst van 4.800 in deze ene trade. Wie de put 340 had gekocht voor 1.975,= verkocht voor 3.550,= en verdient 1.585,=.
Hoe iemand implementeert hangt af van factoren als risico-aversie etc. De implementatie van de signalen berust dan ook bij de gebruiker. En dat wil zeggen dat dit geen systeem is voor gebruikers die geen weet hebben van opties en futures.
Hoe gaat deelname? Wie het systeem wil gebruiken probeert het eerst 3 maanden uit. Kosten kunnen worden opgevraagd. Wie daarna door wil met het systeem betaalt auteurskosten tot 31 december van het lopende kalenderjaar.
Wat is het verschil met Boot/Cycles?
- Boot/Cycles geeft de gebruiker alle tijdvensters, dus niet alleen EOD .
- Daardoor zijn de verdiensten veel groter.
- geeft scherpere signalen, dus een of twee dagen eerder.
- bcEOD is een onderdeel van Boot/Cycles: de gebruiker daarvan kan dus kiezen welk tijdvenster wordt gebruikt.
- Wie uitsluitend bcEOD gebruikt, krijgt geen handelsregels.
Reacties
10-12-07
Ik ben net terug van een week vakantie en in mijn inbox zie ik dat het een erg mooie week is geweest voor het systeem
Sent: Wednesday, March 05, 2008 8:40 AM
Subject: RE: 14:59 AEX (I) = 440,89: Uur-grafiek-BootCyclesAuto(25,1) doorbraak (Open long) ==> valse move?
Goedemorgen
Bedankt voor de signalen die ik de afgelopen dagen hebben mogen ontvangen, het waren zeer rendabele signalen.
Gisteren rond drie uur ontving ik onderstaand signaal ik vond het direct al vreemd de signalen wezen namelijk allemaal naar beneden.
Ik ben dus van afgebleven.